Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Alanlarında başarılı sonuçlar elde etmiş sosyal medya uzmanlarımız, markanızın doğru sosyal medya kanalları üzerinden mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile iletişime geçerek, web sitenizin trafiğini arttırırken, hedef kitlenizle uzun süreli ilişkiler kurmanızı sağlarlar.

Hedef kitlenize kolayca ulaşın

Özgün içerikler hazırlayarak, reklamlarınızı yöneterek markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenize sosyal medya hızıyla ulaştırıyoruz.

Dijital itibarınızı daha da güçlendirin

Markanızı doğru zamanda özgün içerik üreterek hedef kitlenize en etkili şekilde ulaştırıyor, markanızın dijital itibarını koruyor ve daha da güçlendiriyoruz.

Uzmanlarımızla sürekli iletişim halinde olun

Etkili sosyal medya hesap yönetimi hizmetimizi kriz yönetimi ile desteklerken, dilediğinizde uzmanlarımızla sürekli irtibat halinde olabilmenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medyanın Gücünün Farkına Varın

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta markanızın sayfasını yöneterek; mevcut müşterileriniz ile iletişiminizi güçlendiriyoruz ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Dünyanın en büyük mikro blogu ve sosyal ağı X’de markanızın profilini yöneterek; müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendiriyoruz ve gündemde yerinizi almanızı sağlıyoruz.

İş dünyasının en büyük sosyal ağı Linkedin’de markanızın sayfasını yöneterek; profesyonellerden oluşan iş bağlantılarınızı genişleterek insan kaynaklarınızı geliştiriyoruz.

Dünyanın en çok ziyaret edilen video ağı Youtube’da markanızın kanalını yöneterek daha çok aboneye ulaşmanızı ve daha fazla izlenmenizi sağlıyoruz.

Mobil fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da markanızın profilini yöneterek hedef kitlenize sosyal medya üzerinden etkili erişim sağlıyoruz.

Markanızın ürün veya hizmet görsellerini Pinterest’te paylaşarak panolarınızı daha da ulaşılabilir olması için yönetiyoruz.

Sosyal Medyada görünür olmak, firmanızı tanıtmak ve ulaşılır olmak ister misiniz?

Sosyal Medya Yönetimi fiyatları için hemen bizimle irtibata geçin!