Arama Motoru Reklamları

Uzman ekibimiz markanız için Google Adwords platformunda mükemmel kurgulanmış kampanyalar oluştursun. Mümkün olan en düşük maliyetler ile en yüksek geri dönüşümleri markanıza kazandırmak için arama motoru reklam kampanyalarınızı yönetsin. Sonuçları sürekli takip ederek ölçen ve geliştiren ekibimiz sizi mükemmel raporlarla en iyi şekilde bilgilendirsin.

Google Adwords

Sadece ülkemizde 40 milyondan fazla kişinin kullandığı Google arama motorunda ki potansiyel müşterilerinizin Google Adwords reklamları ile markanıza ulaşmasını sağlayalım!

 

GDN Reklamları

GDN reklamları, Google’un görüntülü reklam modelidir. Görüntülü reklamlar, bir resimle birlikte görüntülenen reklamlardır. Görüntülü (banner) reklamlar ile hedef kitleniz olan kullanıcıları belirleyip, marka veya işletmenizin bilinirliğinin hızla arttırılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Remarketing

Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, sitenizi gezip çıktıktan sonra internet ortamında ziyaret ettikleri her yerde, firmanıza ait reklamlarınızı görür. Söz konusu reklam modeli, kullanıcılarda marka bilinci  ve  siteye gelen ziyaretlerin satışa dönme oranına ciddi bir katkı sağlar.

 

 

Google’da Reklam Ayrıcalıklarını Keşfedin

Markanızın web sitesine yeni potansiyel müşteriler çekerek internet satışlarınızı artırmak veya mevcut müşterilerinizin markanıza olan ilgi düzeyini yükseltmek için reklam verebilirsiniz.

Reklamlarınız tam olarak ürün veya hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize gösterilir. Böylece yakın zamanda müşteriniz olmayacak kişiler için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Sadece reklamlarınıza tıklandığında, telefonla arandığınızda, uygulamanız indirildiğinde veya reklam videonuz izlendiğinde ödeme yaparsınız. Kısacası sonuç yoksa ödeme de yok!

Sadece istediğiniz yerde bulunan veya seçtiğiniz dildeki kullanıcılara reklamlarınız gösterilmesi gibi geniş hedef kitle seçenekler ile doğru zamanda doğru kişilere ulaşabilirsiniz.

Yeniden pazarlama özelliği ile web sitenizi daha önce ziyaret etmiş müşterilerinize reklamlarınızı görüntülü reklam ağında da tekrar ve istediğiniz kadar gösterebilirsiniz.

Ölçülebilir, güvenilir ve esnek bir çalışma sistemi olan Google Adwords ve GDN ile reklamlarınızı kaç kişinin gördüğünü, web sitenizi ziyaret etmek için kaç kişinin reklamlarınıza tıkladığını veya sizi arayan kişi sayısını gösterir.

Uzman ekibimiz markanız için Google Adwords platformunda mükemmel kurgulanmış kampanyalar oluştursun.

Mümkün olan en düşük maliyetler ile en yüksek geri dönüşümleri markanıza kazandırmak için arama motoru reklam kampanyalarınızı yönetsin.